Fremragende kundekontakt på kursusområdet
Symetri modtager anerkendelse for fremragende kundekontakt på kursusområdet i undersøgelse foretaget af Findudannelse.dk.
Gik du glip af webinaret om nyhederne i Revit 2023 - eller vil du se det igen? Webinaret findes nu on-demand, så du kan se det, når du vil.
På webinaret præsenterer Senior konsulent hos Symetri, Patric Bryntesson de væsenligste ændringer i 2023 releasen - og giver dig 5 effektive tips til at arbejde smartere og mere effektivt i Revit.
Webinaret foregår på engelsk.
Symetri modtager anerkendelse for fremragende kundekontakt på kursusområdet i undersøgelse foretaget af Findudannelse.dk.
Symetri Danmark starter 2026 med en markant styrkelse af teamet i Aarhus. Pr. 1. januar er Amalie Tandrup og Jacob Dyg blevet en del af organisationen – begge med solid erfaring fra Autodesk-forhandlermiljøet og et stærkt kendskab til digitale løsninger i industrien.
Hvordan kan kunstig intelligens bidrage til et mere bæredygtigt byggeri? Det spørgsmål er omdrejningspunktet, når Jakob Strømann-Andersen, Director of Innovation & Sustainability hos Henning Larsen, indtager scenen på The BIM Summit by Symetri den 28. april 2026.