Autodesk 2027 - bliv opdateret på alle nyhederne
Vi har samlet de vigtigste nyheder i Autodesk 2027, så du nemt får indsigt i, hvordan du bedst udnytter dem i praksis.
Autodesk Docs bliver en del af AEC Collection og dermed tilføjes samlingen et fælles datamiljø i en cloud-løsning. Deltag i TECH30, hvor vi sammen med Dennis Banh fra Futuregroup gennemgår Autodesk Docs, BIM Collaborate Pro (tidligere Design) og andre nyheder fra Autodesk
Vi har samlet de vigtigste nyheder i Autodesk 2027, så du nemt får indsigt i, hvordan du bedst udnytter dem i praksis.
Symetri og InUse indgår et strategisk partnerskab med henblik på at tilbyde Symetris Manufacturing kunder den AI-baserede fejlfindings- og videnstyringsløsning ilean.
Vi er rigtig glade for at byde Johnny Niekrenz velkommen hos Symetri. Som European Business Development Manager, arbejder Johnny med ACC på tværs af Europa.